Collegagroep Vlaams-Brabant - Een communicatieve organisatie op jouw maat
Collectief communicatief in de praktijk
Communiceren doe je nooit alleen, het is een opdracht van iedereen in de organisatie. Gemakkelijk gezegd maar hoe pak je dat aan, zo’n ‘communicatieve organisatie’?
Tijdens de collegagroep van Vlaams-Brabantse communicatiemedewerkers op dinsdag 24 maart maken we dit idee zo concreet mogelijk.
We laten ons inspireren door het onderzoeksrapport ‘Collectief communicatief’ en gaan hierover in gesprek met jou en met Jan Van Reusel, decennialang dé communicatieverantwoordelijke van Scouts en Gidsen Vlaanderen.
Van Vlaamse campagnes tot lokale websites
Hoe kan de Vlaamse overheid nog beter rekening kan houden met de timing en verwachtingen van lokale besturen bij het verspreiden van Vlaamse campagnes? We bespreken de mogelijkheden met Marijke Stevens van DKBUZA (Vlaamse overheid).
Je hoort ook meer over de nieuwe stadswebsite en een wervende visit-website van Tienen. Marijke Tritsmans vertelt over de vernieuwing van de twee websites mét digitaal loket, een uitgebreide meld- en zoekfunctie en de integratie van verschillende tools.
Inspiratie voor jouw communicatie
Tijdens deze collegagroep staan netwerkvorming en ervaringsuitwisseling centraal. Ook in jouw gemeente zijn er ongetwijfeld communicatie-initiatieven die collega’s inspireren. Deel jouw ervaringen en ideeën om samen werk te maken van een beter communicatiebeleid.

