ComPAan - collegagroep politiezones provincie Antwerpen
Communicatie aanpakken in een politiezone is een vak apart. Het vraagt om de nodige knowhow, middelen en personeel. Deze communicatie krijgt niet altijd de aandacht die het verdient.
Tijdens de bijeenkomsten van ComPAan, de collegagroep van de communicatiemedewerkers en -verantwoordelijken van de politiezones in de provincie Antwerpen wisselen we ervaringen en concrete tips uit voor meer en betere communicatie in elke politiezone.
We nodigen je graag uit voor een nieuwe collegagroep op dinsdag 18 november om 10 uur in het politiecommissariaat, Paradeplein 1 in Lier. We voorzien afsluitend een broodje.
Van 10 tot 12.30 uur wisselen we vragen en ervaringen uit over communicatie in jouw politiezone. Hoe pak jij het aan? Wat kan beter?
Je kan er ook jouw vragen noteren die je zeker wilt bespreken met jouw collega’s.
Uiterlijk een week vooraf ontvang je nog een bevestigingsmail met de laatste praktische info.