Wat?
101 tips voor woordvoerders & persverantwoordelijken
Steeds meer wordt van organisaties verwacht dat ze transparant werken en communiceren. Een professionele communicatie via sociale media of met journalisten is daarbij cruciaal. Er zijn niet enkel méér woordvoerders en mediaconsulenten, ze worden ook echte reputatiemanagers die interne en externe communicatieprocessen in goede banen leiden.
Woordvoerderschap en mediarelaties beheren wordt een vak apart. Tijdens deze opleiding put Sara Vercauteren uit haar ruime ervaring en uit vele gesprekken met andere woordvoerders. Ze bespreekt met jou de knepen van het vak, de interne processen en de geheimen van de unieke relatie met journalisten zodat je als communicatieprofessional het verschil kan maken.
Wat weet je na deze opleiding?
- Je weet welke rol je kan opnemen als woordvoerder van je organisatie.
- Je kan een duurzame relatie opbouwen met de pers.
- Je kent talrijke praktijkvoorbeelden als inspiratie bij je job.
Voor wie?
Deze opleiding is gericht naar woordvoerders en mediaconsulenten met weinig of veel ervaring die ook werken aan de woordvoering of mediarelaties van hun organisatie.
Praktisch
09:30 - 16:30 uur
Overwale 3
9000 Gent
Kortom-lid: 220 euro
Niet-lid: 270 euro
Deelnemer basisopleiding overheidscommunicatie (175 euro als lid - 225 euro als niet lid)
Bij deze opleiding is het boek Geen commentaar van Sara Vercauteren inbegrepen, een onmisbaar naslagwerk voor woordvoerders (in spe) en voor organisaties die hulp zoeken bij het uitbouwen van een professionele perscommunicatie.